Access Bars i Access Fitness historie zmia
20 września 2023

Access Bars® i Access Facelift® - historie zmian

To historia matki (Teresa, 76 lat), zarejestrowana przez jej córkę (Miriam). Teresa chorowała na Alzheimera. To schorzenie dotyka układu nerwowego, określane jest jako neurodegeneracyjne. Co ją powoduje ... nawet dziś jej przyczyny nadal nie są do końca znane. Dotyka najczęściej ludzi po 65. roku życia, powoduje uszkodzenia w korze mózgowej, prowadzi do kłopotów z mową, pamięcią czy myśleniem. Okazuje się jednak, że nie musi być wyrokiem ...

 

Zobacz ten krótki film (niecałe 4 min.), który pokazuje jak Access Bars® pomógł Teresie. 

 

Miriam De Comi udokumentowała historię swojej matki. Na filmie Teresa ma 76 lat i od 15 lat choruje na Alzheimera. Film rozpoczyna się w momencie, kiedy w śpiączce cukrzycowej, Teresa trafiła do szpitala. Nastąpiło u niej znaczne pogorszenie stanu zdrowia, przestała mówić, czynności motoryczne praktycznie ustały.

 

Miriam postanowiła robić matce Barsy, a w pewnym momencie dołączyła także Access Facelift®. Możesz zobaczyć jak zmieniał się stan Teresy po 1, 2, 5 sesjach i po kolejnych. 

 

Film ma polskie napisy. Jeśli nie "załadują się" od razu na twoim urządzeniu, możesz otworzyć go bezpośrednio w YT i je ustawić.