Czas zabiegu - 60-90 minut

Jak działa Access Bars®?

Doświadczający procesu Access Bars® wskazują m.in. następujące efekty:

 

 wzrost poziomu energii, chęci do działania, radości życia, wiary w siebie;

 lepsza samoocena;

 większa klarowność myśli, obniżenie poziom stresu;
 wewnętrzny spokój, większa łatwość osiągnięcia głębokiego relaksu;
 poprawa stanu fizycznego organizmu i odporności;
 lepsza kondycja psychiczna (np. zmniejszenie objawów depresji, lęków, ataków paniki, itp.);
 lepszy i bardziej regenerujący sen, brak problemów z zasypianiem;
 większa efektywność działania, motywacja, kreatywność, lepsza i bardziej łagodna komunikacja z innymi, 
 większa łatwość dokonywania wyborów i wprowadzania zmian w życiu;
 łatwiejsze uwolnienie się od nałogów, pozbycie zaburzeń odżywiania itp.

Access Bars® jest doskonałym wsparciem dla ludzi „wypalonych”, przewlekle zestresowanych, zmagających się z lękami, stanami depresyjnymi, a także dla kobiet w ciąży, czy dzieci i młodzieży przystępujących do egzaminów, testów.

Wybierz co Cię interesuje, naciśnij na wybrany przycisk i przenieś się do informacji. 

sesja indywidualna

zapisz się
przez Booksy

wybierz: Agnieszka Karasińska-Kupis

sesja dla dwojga

certyfikowane szkolenia

SPRAWDŹ listę miast i terminów

Marlena Drygas

 

Prowadzi sesje dla dwojga.
Praktyk Access Bars® i Access Facelift®. Pasjonatka zdrowego trybu życia, celebrowania chwili oraz uważności. Wspiera ludzi w oparciu o różne techniki pracy z ciałem i umysłem (m.in. Masaż Dotyk Motyla, Mindfulness, Qigong).  

Agnieszka Karasińska-Kupis,  Access Bars facylitator

Agnieszka Karasińska-Kupis

 

Prowadzi sesje indywidualne oraz sesje dla dwojga.
Licencjonowana Access Bars® Facylitator i Access Facelift® Facylitator certyfikowany praktyk Access Body®, terapeutka holistyczna działająca w oparciu o różne metody (m.in. Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich - terapia traumy, Polarity, Mindfulness, Soul Body Fusion, technik radzenia sobie ze stresem i innych). 

Agnieszka Karasińska-Kupis,  Access Bars facylitator

Prowadzące sesje Access Bars®

Proszę o kontakt, interesuje mnie:
indywidualna sesja Access Bars® 
sesja Access Bars® dla dwojga
zakup vouchera/ e-vouchera na sesję/ kilka sesji
zakup vouchera/e-vouchera prezentowego na sesję/ kilka sesji
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Nr telefonu
Treść wiadomości:
Zaznacz przed wysłaniem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych.
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Chcesz umówić się sesję lub nabyć voucher możesz skorzystać z formularza. 

Indywidualna sesja Access Bars®

Czas zabiegu - 60-90 minut

Koszt: pojedyncza sesja - 300 zł

Koszt: sesja + praca z przekonaniami: 350 zł

Chcesz skorzystać z serii min. 3 sesji Access Bars®? Zapytaj o możliwy BONUS CENOWY

Sesja Access Bars® dla dwojga

Koszt dla 2 osób: 600 zł/ sesję

Access Bars sesja na głowie kobiety
Access Bars punkty Bars na głowie

Badania przeprowadzone w 2017r. przez dr Terrie Hope (PhD, DNM, CFMW) i opublikowane w Journal of Energy Psychology, pokazały, że po 90 min. sesji Access Bars® nastąpiło znaczne zmniejszenie intensywność objawów depresji i stanów lękowych u badanych. W badaniu tym wykorzystano znormalizowane kwestionariusze oraz pomiar wzorców fal mózgowych z mapowaniem mózgu (QEEG). Zaobserwowano, że sesja Access Bars zredukowała intensywność objawów lękowych średnio o 84,7% intensywność objawów depresyjnych zmniejszyła się średnio o 82,7%.

Autorka badań wysuwa tezę, że znaczące zmniejszenie intensywności objawów wykazane w tym badaniu sugeruje, że sesje Access Bars® mogą być skuteczne w leczeniu stanów lękowych i depresji.

 

Z materiałem: Journal of Energy Psychology: „Teoria, badania i terapia”, 9 (2), str. 26-­‐38, listopad 2017 r. – doi: 10.9769/EPJ.2017.9.2.TH można zapoznać się TU 

Badania dotyczące Access Bars®

Proces Access Bars® jest zatwierdzoną metodą i otrzymał Międzynarodowy Certyfikat Terapii Manualnych Ciała w Stanach Zjednoczonych (National Certyfication Board for Therapeutic Massage and Bodywork).

Badania naukowe wykazały m.in. zmiany fal mózgowych, które po Barsach przechodzą z poziomu Beta, do poziomu Theta, a sesja Bars wpływa na mózg jak kilka godzin medytacji. Pokazały także, że 90 minutowa sesja pozwala znacznie zmniejszyć intensywność stanów depresyjnych i lękowych. 

Badania neurologicznych skutków sesji Access Bars®, zostały przeprowadzone w 2015r. przez neurologa, dr Jeffreya Fannina. Po pomiarze fal mózgowych u pacjentów przed i po sesji Bars wykazano wpływ na spójność aktywności elektrycznej mózgu (85% uczestników wykazało wzrost spójności). Spójność fal mózgowych związana jest m.in. z inteligencją, zdolnością uczenia się, spostrzegawczością, czasem reakcji i kreatywnością. 

 

dr Fannin odkrył, że sesja Access Bars® wpływa na uczestnika, podobnie jak zaawansowane medytacje. Jednak przy Brasach skutek osiągany jest bardzo szybko. Oficjalną białą księgę tego badania można znaleźć TU 

 

Poniżej film, w którym dr Fannin pokazuje, co dzieje się w mózgu podczas sesji Bars: 

Proces energetyczny Access Bars® - droga do odzyskania siebie. 

 

W naszych mózgach przez całe lata zapisuje się wiele punktów widzenia, myśli, osądów,  uczuć, programów, emocji, itp. Często sprawiają, że działając z "kanonem zasad", jaki znamy "od zawsze" gubimy samych siebie. Pojawia się narastający smutek, poczucie bezradności, czasami niezrozumiała złość, tracimy wiarę we własne możliwości, zapadamy się "w szarości życia". Trwamy, a nie żyjemy.  

Access Bars

 A gdyby to można było uwolnić się od negatywnych schematów, wzorców, punktów widzenia?

 

 A jeśli odzyskanie wewnętrznego spokoju, lekkości działania, jasności myśli może być kwestią świadomego działania i wyboru? 

Access Bars® to proces manualny, delikatny dotyk 32 punktów na głowie, który pomaga zharmonizować przepływ energii, rozpuścić lub przekształcić szkodliwe dla nas schematy. Został opracowany ok. 30 lat temu przez Gary’ego Daglasa i pomaga rozładować nagromadzony w mózgu ładunek elektromagnetyczny, usunąć "zapętlenie", uwolnić się od traum, ograniczających przekonań oraz otworzyć się na nowe możliwości. 

 

Access Bars® to taki "odkurzacz dla mózgu", który usuwa nagromadzone śmieci. Także te, które z uporem sami "upychamy pod dywan".

 

Sesja Access Bars® może być wkładem dla tych, którzy chcą przestać udawać, że "wszystko jest dobrze" i dokonują wyboru, aby w końcu świadomie zacząć przeżywać swoje życie.