Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Procesy Access na ciało: MTVSS, Korekta widzenia i wiele innych

 

Access Body to wiele procesów, które wykonujemy na ciele. Wśród nich są m.in. MTVSS (Molecular Terminal Valence Sloughing System), korekta widzenia, czy proces, który możemy określić w skórcie jako "mikrobiom skóry" (a w rozwinięciu: eliminacja mikrobiotycznego pustynnienia skóry właściwej i aktualizacja mikrobiotycznej generatywnej skóry właściwej). 

Access Facelift - droga do naturalnego blasku i lepszego kontaktu z własnym ciałem

 

Access Facelift  to energetyczny proces na ciało. Delikatny dotyk twarzy, dekoltu i stóp odblokowuje przepływ energii, która  pod wpływem np. emocji, długotrwałego stresu, czy osądów własnego ciała zaburza swój naturalny ruch.

Access Bars® - droga do pozbycia się stresu i odzyskania siebie

 

W naszych mózgach przez całe lata zapisują się różne punkty widzenia, myśli, osądy,  uczucia, programy, emocje, itp. Często sprawiają, że działając z "kanonem zasad", jaki znamy "od zawsze" gubimy samych siebie. Pojawia się narastający smutek, poczucie bezradności, czasami niezrozumiała złość, tracimy wiarę we własne możliwości, rośnie stres, zapadamy się "w szarości życia". Trwamy, a nie żyjemy. Proces Access Bars pomaga pozbyć się m.in. takich ograniczeń.

Access Body energetyczne wsparcie dla ciała
Access Facelift energetyczny lifting
Access Bars masaż mózgu

Procesów Access Consciouness® jest wiele i zawierają narzędzia, które pomagają "pracować" zarówno na poziomie umysłu, jak i ciała. Poznaj kilka z nich:

Zastanawiasz się czasami jakby to było uwolnić się od negatywnych schematów, wzorców, punktów widzenia? Jakby to było odzyskać wewnętrzny spokój, lekkość działania, jasność myśli, pozbyć się stresu, kompleksów, zaprzyjaźnić się w końcu z samą/ samym sobą i czerpać z życia "pełnymi garściami"? 

Czym jest Access Consciouness®️?

Z jakich procesów Access Consciouness®️ mogę skorzystać?

Nasze punkty widzenia i dokonywane wybory kreują nasze życie, a niestety często sprawiają, że nie jest ono takim, jakiego chcielibyśmy ... Wynika to wielokrotnie z nieświadomości, która sprawia, że sami tworzymy ograniczenia dla samych siebie. Brakuje nam wiary we własne siły, czujemy się zamknięci w "kołowrotku" powtarzających się schematów i zdarzeń, działamy na "autopilocie", czujemy coraz większy stres, zaczynamy chorować, przestajemy lubić samych siebie itp.  

 

Access Consciousness® to zestaw narzędzi do zmiany ... wszystkiego, co chcielibyśmy zmienić w życiu i kreowania dla siebie zupełnie nowych możliwości. To procesy manualne i werbalne, które uaktywniają energię jaką wszyscy jesteśmy i do której każdy z nas ma dostęp. Korzystając z narzędzi Access jesteśmy w stanie pozbyć się energetycznych ograniczeń, które sami stworzyliśmy, a z czego bardzo często nie zdajemy sobie sprawy i umacniamy je jeszcze we własnym życiu. Często powtarzając przy tym "dlaczego mi się to przydarza?", "dlaczego znów mnie to spotkało?" itp. Sięgając po narzędzia Access możemy zmienić każdą sferę naszego życia, która nam nie odpowiada.

 

Access Consciousness® to wyjście poza ramy tego, co uznaliśmy za możliwe, wytłumaczalne, właściwe itp., wyjście poza osądy i ograniczające przekonania. Opiera się na idei, że wszystko z tobą jest "OK", że masz wiedzę i przez własną świadomość możesz transformować wszystko. Pomaga uzyskać dostęp do samego siebie, do własnej świadomości, zacząć żyć własnym życiem (a nie narzuconym przez innych, przez schematy, wymagania, presje innych), transformować siebie i wszystko wokół siebie. 

 

Access Consciousness® zostało stworzone ponad 30 lat temu przez Gary’ego Douglasa i dr Dain Heera, działa z powodzeniem jest stosowane przez tysiące ludzi w ponad 170 krajach. Dzięki narzędziom Access zmiana nie musi być trudna, a narzędzia Access, które pomagają w osiągnięciu tej zmany są proset, przyjemne i skuteczne jednocześnie.  

 

Więcej możesz dowiedzieć się na stronie 

Access Bars® i inne procesy energetyczne Access Consciouness® - pozwól sobie na bycie sobą. 

 

A gdyby tak "niemożliwe" było jedynie ograniczeniem istniejącym w naszej głowie? Procesy energetyczne Access Consciouness® pomagają "pracować" z ograniczającymi, przekonaniami, wpojonymi wzorcami, punktami widzenia itp., które ograniczają nasze życie w zdrowi, lekkości i radości. Dają narzędzia, które wspierają na poziomie umysłu i ciała.  Poniżej możesz przeczytać o niektórych z nich.

Access Bars lekkie dmuchawce na wietrze