Łagodna poprawa stanu mięśni i tkanek twarzy

Instytut Holistyczne Piękno - Facefitness
Instytut Holistyczne Piękno - drenaż limfatyczny twarzy

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Dowiedz się więcej

Facefitness - ćwiczenia dla pięknej twarzy 

 

To technika, która w łagodny sposób pomaga przywrócić sprawność mięśniom twarzy i szyi, zmniejszyć (a nawet pozbyć się) zmarszczek, bruzd, "kurzych łapek", czy "chomików". I to bez inwazyjnych zabiegów eterycznych. 

Drenaż limfatyczny i balans energetyczny twarzy 

 

Pomaga pozbyć się nagromadzonych toksyn i zastojów limfatycznych. Dodatkowo usprawnia przepływ energii, przez co twarz łagodnienie i rozluźnia się. Znikają obrzęki, opuchnięcia itp. Zabieg bardzo pozytywnie wpływa na stan zdrowia i wzmacnia odporność. 

Japoński masaż twarzy - jeśli Kobido jest dla Ciebie zbyt intensywne

 

W Japonii piękno jest oznaką zdrowia. Starożytne przekazy podają, że jest naszą naturalną cechą, jednak aby je utrzymać musimy zadbać o równowagę trzech filarów: fizycznego, psychicznego i duchowego. Japoński masaż twarzy  pomaga właśnie w utrzymaniu tej równowagi. Jest też delikatniejszy niż inne techniki.

Terapia BelViso®  (holistyczny masaż twarzy) - zabieg nagrodzony złotym medalem na Mistrzostwach Świata w masażu.

 

BelViso®  to niepowtarzalna forma sztuki masażu, która dąży do wydobycia naturalnego piękna. Jest autorską metodą, została opracowaną przez Michała Golika i nagrodzona złotym medalem w kategorii "masaże twarzy" na International Massage Championship 2021. To holistyczna terapia wykonywana manualnie, pałeczkami bambusowymi i mini-bańką próżniową, na twarzy, szyi i dekolcie.

Instytut Holistyczne Piękno - japoński masaż twarzy
BelViso holistyczny zabieg na twarz , szyję i dekolt

Manualne terapie i zabiegi na twarz

W grupie zabiegów terapeutycznych na twarz znajdują się zarówno te wykonywanie manualnie, jaki i techniki energetyczne oraz takie, które po indywidualnej konsultacji sami możemy wykonywać. 

Masaż twarzy to nie tylko zabieg kosmetyczny

 

Często zabiegi wykonywane na twarzy kojarzą nam się z kosmetyką. Jednak wiele z nich ma działanie wspierające nasze ciało na różnych poziomach (pomagają w usuwaniu toksyn, poprawiają ukrwienie, redukują stres, poprawiają kondycję mięśni i innych tkanek, harmonizują na poziomie energetycznym itp.). Sprawdź z jakich zabiegów i terapii możesz skorzystać.

Instytut Holistyczne Piękno - masaż twarzy