Jestem otwarta na ciekawe możliwości współpracy.
Jeśli chcesz o takiej porozmawiać
- zapraszam do
KONTAKTU

Ponadto:

 Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz konsultacje, zarówno w trybie otwartym, jak i zamkniętym (na zlecenie firm, organizacji i instytucji).

 Uczę jak wyeliminować stres i toksyczne ograniczenia ze swojego życia nie „na chwilę”, ale sprawić by wewnętrzny spokój stał się naszą codziennością. 

 Uczę też niektórych technik, które sama stosuję lub które są moimi autorskimi metodami (zobacz Szkolenia).

 Uczestniczę w konferencjach, spotkaniach, seminariach.

 Piszę artykuły. 

 Tworzę produkty, które są wsparciem dla ludzkiego ciała.

Maluję mandale.

Możesz spotkać się ze mną w gabinecie podczas zabiegu, sesji, konsultacji. Możesz wybrać się na moje szkolenie, warsztat, prezentację. Bez względu jednak na to gdzie i z jakiego powodu spotkamy się, zawsze otrzymasz maksimum mojej uważności i skupienia na tym z czym do mnie przychodzisz.

Jak działam, z jakich technik korzystam?

 procesy Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich (m.in. Balans GBE, proces metamorficzny, Masaż Dotyk Motyla, Brazylijska Terapia Palców, Linia Traumy Życia, Psychodrama Narodzin i inne)

 Terapia Polarity (klikadziesiąt balansów energetycznych pomagających usuwać dysfunkcje i bóle z ciała)

 procesy Access Consciousness® (jestem licencjonowanym facylitatorem Access Bars® (prowadzę certyfikowane szkolenia), certyfikowanym Praktykiem Access Bars®, Access Energetic Facelif® o innych procesów na ciało)

 Soul Body Fusion,

 Mindfilness, techniki uważności 

 techniki niwelowania stresu.

 terapia twarzy BelViso®,

 japońskie techniki masażu twarzy, tajski masaż Yeshe Nuad,

 indyjski masaż głowy,

 kinesiotaping estetyczny,

 Facefitness Plus (jestem nauczycielem tej metody)

 masaże aromaterapeutyczne ciała (AromaTouch®, Aroma Body Balance - to moja autorska technika i uczę jej także podczas szkoleń)

 arterapia

Działam na poziomie pamięci komórkowej ciała, duszy i umysłu, czerpię z możliwości pola morficznego, pomagam usprawnić przepływ energii życiowej, skutecznie rozpuścić blokady, dotrzeć do źródeł emocji, w łagodny sposób uwolnić się o wyniszczających traum, ale także odnaleźć lub przywrócić naturalne piękno na poziomie fizycznym. Sama także jestem w stałym procesie własnego rozwoju i poznawania nowych możliwości. 

Kilka słów o mnie

Nazywam się Agnieszka Karasińska-Kupis i wspieram ludzi na poziomie ciała, umysłu i ducha. W moich działaniach prześwieca mi idea, że jedynie holistyczne podejście, postrzeganie człowieka jako całości, nieograniczonego istnienia, pozwala efektywnie rozwiązywać pojawiające się w życiu ograniczenia, nieważne czy manifestują się one na poziomie fizycznym, czy psychicznym.

Niektórzy z moich Klientów mówią o mnie "terapeutka zmiany", ponieważ wielokrotnie pomogłam im przejść przez proces zmiany, który sprawił że ich życie nabrało zupełnie innych odcieni. Choć często zaczynaliśmy od "banalnego zabiegu".

Miałam niewątpliwy zaszczyt i przyjemność uczyć się od wspaniałych ludzi z Polski i Świata. Jestem wdzięczna wszystkim moim nauczycielom i ludziom, którzy mnie samą inspirują do ciągłego rozwoju.

Wymienić wszystkich nie sposób, zatem pozwolę sobie przywołać w tym miejscu tylko dwóch wyjątkowych z nich, nie tylko doskonałych nauczycieli, ale także wspaniałych ludzi: Michała Golika (twórcę techniki BelViso, mistrza świata w masażu twarzy) i Richarda C. Overly (wieloletniego asystenta dr Evy Reich oraz założyciela i dyrektora Gentle Bio-Energetics Institute w USA). 

Agnieszka Karasińska-Kupis terapeutka holistyczna