Agnieszka Karasińska-Kupis

 

Licencjonowana Access Bars® Facylitator, certyfikowany praktyk Access Body® (Energetyczny Access Facelift® i inne procesy na ciało), terapeutka holistyczna działająca w oparciu o różne metody (m.in. Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich - terapia traumy, Polarity, Mindfulness, Soul Body Fusion, technik radzenia sobie ze stresem i innych). 

Agnieszka Karasińska-Kupis

Warsztat prowadzi:

Interesuje mnie udział w warsztacie:
Warszawa
chcę zorganizować taki warsztat u siebie (podaj miejscowość w treści wiadomości)
Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Nr telefonu
Treść wiadomości:
Zaznacz przed wysłaniem
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeśli chcesz aby twój zespół zwiększył swój potencjał i aby warsztat został przeprowadzony w twojej firmie/ organizacji/ gabinecie  - skontaktuj się ze mną

Jeśli organizujesz szkolenia/ warsztaty i jesteś zainteresowana/-y tym warsztatem - chętnie przyjadę i go dla zebranej grupy przeprowadzę - skontaktuj się ze mną

Możesz wybrać się na otwarty warsztat - aktualne miasta i terminy podane w formularzu poniżej.

Czas to ok. 2 godzin

 

Cena: 200 zł/os. 

Ile trwa i ile kosztuje?

Jak zapisać się na warsztat "Ulga w stresie"?

🔸Rozmawiamy o tym, co tworzy w nas blokady i ograniczenia, co nas "zakleszcza" i sprawia, że działamy jak "chomik w kołowrotku" i nie mamy siły wyrwać się z tego kołowrotka. 

🔸Poznajemy konkretne narzędzia, które pomagają uwalniać się z ograniczających schematów, pozwalają pozbyć się nagromadzonych w głowie i ciele napięć, stresu. 

🔸Praktycznie ćwiczymy. 

🔸Każdy uczestnik otrzymuje przewodnik z opisem narzędzi do dalszej praktyki. 

 

Ten warsztat jest wprowadzeniem do Klasy Access Bars® i pozwala poznać kilka narzędzi pomagających kreować zmianę w życiu i przywracać w nim spokój i radość. I to z lekkością. 

Podczas warsztatu "Ulga w stresie":

Uczymy się i praktykujemy podczas niego wybrane narzędzia Access Consciousness®, które sprawiły, że ludziom, którzy zaczęli ich regularnie używać:

 

🔸udało się skutecznie wyciszyć i odzyskać w końcu wewnętrzny spokój;

🔸ich głowa stała się "lekka", a ciało zrelaksowało się;

🔸zaczęli spokojnie zasypiać i skutecznie radzić sobie z trudnymi sytuacjami w czasie dnia;

🔸poczuli więcej radości w życiu.

"Ulga w stresie" to warsztat  Access Consciousness® przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą poznać narzędzia do łagodnego wyjścia ze stanu zakleszczenia i przytłaczającego stresu.

Nadmierny stres potrafi odebrać wszelką radość w życiu ... 

Stosujesz różne techniki, medytujesz, chodzisz na jogę lub inne zajęcia, zaczęłaś/ zacząłeś nawet biegać (choć wcale tego nie lubisz ...), bo innym pomaga ... A u ciebie nadal nic ...

Wieczorem przewracasz się z boku na bok, w głowie "mętlik myśli": co dalej? co zrobić? jak dam sobie radę? znowu musze ... ile jeszcze? itp. Nie możesz spać, a rano budzisz się z trudem i bez energii do życia ..

A gdyby tak można było inaczej? 

Ulga w stresie - warsztat Access Consciousness®

 

Ten warsztat jest wprowadzeniem do Klasy Access Bars®, może być jednak traktowany jako samodzielne zdarzenie. Daje dostęp do narzędzi, których można używać nie uczestnicząc w szkoleniu Access Bars®.

To warsztat dla tych, którzy chcą poznać proste i skuteczne metody wprowadzenia do własnego życia nowej jakości i kreowania przestrzeni spokoju i lekkości w życiu.

Ta klasa Access Consciousness® przedłuża także obecność w bazie Access Bars® Practitioner.

Ulga w stresie - warsztat